Autocolant de perete "Curcubee" 7 - 11 cm

Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Curcubeele sunt potrivite pentru camerele copiilor, dormitoarele sau holurile.
Autocolantul este format din 17 curcubee în 11 modele, 9 nori (ploaie, zăpadă, furtună) și autocolante suplimentare (2 sori, 3 luni cu stele) cu efect de desene pictate manual. Fiecare autocolant este lipit separat. Se lipește ca un autocolant obișnuit. Suprafața autocolantelor este mată și lavabilă cu apă.
Dimensiune pachet: 75 x 30 cm
Designul final depinde de tine. Puteți să-l lipiți în funcție de propria imaginație sau să lipiți părțile individuale în locuri diferite. Puteți cumpăra mai multe piese și puteți crea propriul model pe tot peretele.
Material: PVC
Autocolantul se ține cel mai bine pe o suprafață netedă, cum ar fi mobilierul, dar poate fi și lipit de un perete cu o tencuială de grosime medie care nu se dezlipește sau nu cade.
Parametri suplimentari
Categorie: | Pictat manual |
---|---|
Garanţie: | 2 ani |